
Wil je je merk verbeteren?
Ontvang alle tips en inspiratie-voorbeelden direct in je mailbox.

Ontvang alle tips en inspiratie-voorbeelden direct in je mailbox.

Niet lang geleden is op de bovenste verdieping van de experience bij Beeld en Geluid een nieuw land ontdekt…
Niet lang geleden is op de bovenste verdieping van de experience bij Beeld en Geluid een nieuw land ontdekt… Het heet Media Ukkie Land en het is dé mediabelevenis voor kinderen van 4 tot en met 6 jaar en hun ouders/begeleiders.
Ik ben door Kiss the Frog ingeschakeld om karakters te ontwerpen voor een van de zeven verleidingstechnieken die in Media Ukkie Land aan bod komen: verschattigen. Illustratie en animatie van zowel karakters als achtergronden heb ik verzorgd, waarna ze zijn verwerkt in de interactieve Verschattigingsmachine.



In de Verschattigingsmachine kunnen kinderen een doodnormale pan of gieter personaliseren en verschattigen. Met een leuke kleur, grote ogen en een lachende mond wordt een simpele pan op de muur leuk en aantrekkelijk voor kinderen.
Aadwork helpt gemotiveerde bedrijven op het gebied van design en marketing met onderscheidende communicatie om meer indruk te maken op hun doelgroep.
BINK36 M217
2516 BE Den Haag
KVK: 27339528
BTW: NL001713063B74